Om skolen / Ansatte - Rektor, leder, avdelingsleder, rådgiver og sekretær

Ansatte - Rektor, leder, avdelingsleder, rådgiver og sekretær

Publisert 18.08.2014 10:20,
Sist oppdatert 11.09.2017 09:21

Fra 1. august 2017

Lunde-tilsatt-som-rektor__Hedmark500

s
Renate Christiansen Lunde, rektor.
Mail: renate.lunde@hedmark.org
976 04 97
 

DSC08063

Anita Sunde,
Studieleder naturbruk.
 Mail: anita.sunde@hedmark.org
958 31 377

Magnus H

Magnus Høye,
Studielederr studiespes/TIP.
Mail: magnus.hoye@hedmark.org
990 29 976

DSC08250

Gøran Danielsberg,
avdelingsleder gård/skog.
 Mail: goran.danielsberg@hedmark.org
977 40 830

DSC08023

Elin Olsrud, Avdelingsleder service.
 Mail: elin.olsrud@hedmark.org
917 57 920

Randi

Randi Rasen Berg,
 rådgiver spes.ped.
ranras@hedmark.org
990 18 296

Ellen

Ellen Olberg, rådgiver naturbruk.
ellen.olberg@hedmark.org
976 91 827

Mona

Mona Mikaelsen,
 Rådgiver studiespes.
mona.mikaelsen@hedmark.org
918 05 779
 

DSC09968

Gry Bøe Mikkelsen,
sekretær.
gry.boe.mikkelsen@hedmark.org
62 58 12 24

DSC09969

Igor Orlic, sekretær.
igor.orlic@hedmark.org
62581224